fbpx

Opinie – osobisty trener fitness Monika Dabkiewicz

testimonials_faces_4

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zajęcia prowadzone przez Monikę. Jako wieloletnia teoretyczka zdrowego stylu życia miałam problem tylko z jednym, z praktyką. Moje ciało miało niejednokrotnie do czynienia z efektem jo jo.

Monika nie tylko zdopingowała mnie do pracy nad własnym ciałem, ale i nad psychiką. Program treningowy dostosowany był do moich możliwości czasowych oraz ruchowych. Efekt – nadal nie lubię zmuszać się do pracy fizycznej nad moim ciałem, ale przyjemność po wysiłku przewyższa niedogodności podczas ćwiczeń. Co więcej, źle się czuję nie ćwicząc conajmniej 3 razy w tygodniu, co wcześniej nigdy się nie zdarzało!

Jestem bardziej atrakcyjna i pewna siebie.

Polecam zajęcia z Monią wszystkim. Przełamcie się, a nie pożałujecie!

testimonials_faces_2

Monika jest po prostu świetna! Jest wymagająca i przyjacielska zarazem. Nie zawsze chce mi się ćwiczyć, jak każdy mam słabsze dni. Ale jak tylko zaczynamy nasz trening indywidualny, zaraża mnie swoją energią, nie odpuszcza i w mgnieniu oka wskakuję w jej rytm.

Dla mnie Monika, to pełen profesjonalizm i wyjątkowa umiejętność indywidualnego podejścia. Moje pierwsze doświadczenie z trenerem indywidualnym jest strzałem w dziesiątkę.

Przyszłam do Moniki kilka miesięcy temu po szczupłe ciało a w darze dostałam CUD podróży do własnego wnętrza, pokochania siebie. Przychodząc zupełnie nie miałam pojęcia jak jej autorski program otwiera świadomość i ile narzędzi wykorzystuje oprócz rzecz jasna treningow. Praca z emocjami jest jedną z technik wykorzystywanych przez Monikę. Poprzez pracę w tym wymiarze zaczyna się transformacja i nasze ciało stawia się do procesu zmian wraz z tłustymi emocjami, które chudną jako pierwsze. Dziękuję Moniko za przewodnictwo na tej drodze, za to jak otworzyła się i poszerzyła moja świadomość, za to, że po wielu nieudanych probach „WALKI” z kilogramami, w końcu jestem na drodze do kochania siebie. Cokolwiek się dzieje wybieram siebie! Kocham i to wystarczy! Tego nauczyla mnie Monika, a uwierzcie, że cała reszta po uznaniu i zaakcetowaniu oraz wdrożeniu tego w życie, UKŁADA SIĘ SAMA. Zaakceptowałam siebie. Nie jestem idealna, ale od momentu spotkań i treningow z Moniką oraz rozmów z nią, dzięki jej duchowemu i trenerskiemu wsparciu, idę ulicą kręcąc tyłkiem z wysoko uniesioną głową i wiem, że jestem wystarczająca, piękna i nie trzeba mnie poprawiać! Nareszcie PO RAZ PIERWSZY W ŻYCIU NIE MAM POTRZEBY UCIECZKI OD AKTYWNOSCI FIZYCZNEJ …Nie będę zdradzać szczegółów, ale TO NA PRAWDĘ DZIAŁA! BEZ KITU DZIALA. A jestem osobą poważnie sceptyczną i nie można mnie zbajerować byle spamem. Nie jestem w stanie opisać tego procesu, który się przechodzi podczas pracy z trenerem personalnym, a jednak także duchowym jakim jest Monika. To taki babski Mistrz Yoda. Monika pomaga odkleić się od naszych przekonań i stanąć w prawdzie, a to ODCHUDZA NAJSKUTECZNIEJ I NAJRWALEJ !!!! Pieniądze wydane na pracę z nią to była najlepiej zainwestowana kasa w życiu. Polecam każdej kobiecie. Pora się przebudzić, a Monika potrafi towarzyszyć w tej drodze najcudowniej, gdyż sama tą drogą kiedyś kroczyła i zna wszystkie wymówki, kłamstwa i sztuczki umysłu, które przeszkadzają nam PIĘKNIEĆ. Ja też szłam tą drogą, tak samo cierpiałam i tak samo doświadczyłam otwarcia na NOWE i od tego czasu moje życie podlega transformacji. To taki trochę skok kwantowy, przechodzisz na kolejny poziom świadomości i już nie ma możliwości powrotu do STEREGO. POLECAM Z CAŁEGO SERCA! Spadają mi kilogramy, centymetry, a wraz z nimi, przede wszystkim odklejają się cudze historie. PIĘKNY PROCES.

testimonials_faces_3

Osoba pełna osobistego uroku, z wdziękiem, motywująca mnie do pracy nad sobą, pokonywania słabości, lenistwa i wiary, że wszystko, co sobie założę jest możliwe.

Podziel się